FOXFORD: Barista/ čašník- Profesor čiernych vied

Hľadáme milých a pozorných kolegov, ktorí chcú spolu s nami každý deň prinášať našim hosťom výnimočné zážitky. Hľadáme baristu, ktorý aj o polnoci pripraví s úsmevom kvalitné espresso a s nadšením sleduje súčasné kávové trendy! Hľadáme niekoho, kto má prehľad a systém v objednávkach a nevypení pri penení mlieka. Niekoho, kto chce mať kontrolu nad chodom baru a vie zodpovedne rozdeliť úlohy. Hľadáme Teba, ak s úsmevom zvládneš popri príprave kávy a iných nápojov vítať hostí a nemáš problém vybehnúť na rajón. Budeš to práve Ty? Zodpovednosť a pozitívna nálada by mali byť Tvoje druhé meno. Aby si zvýšil/a svoje šance na prípadnom pohovore, určite by si mal/a vedieť, ako to funguje v gastre a mali by ti byť známe pojmy ako Aeropress či Cold brew.

Ak si sa v tejto ponuke našiel, prosím pošli nám životopis spolu s krátkym motivačným listom, v ktorom nám pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve Teba. Prosím, všeobecný motivačný list, ktorý by “sadol” na akúkoľvek pracovnú ponuku, ani neposielaj. Radšej len krátko predstav sám seba a svoje skúsenosti. Vo svojom motivačnom liste prosím spomeň, či sa uchádzaš o brigádu, alebo o trvalý pracovný pomer. V prípade veľkého počtu kandidátov budeme na telefonický alebo osobný pohovor pozývať iba vybraných ľudí, ktorí nás najviac zaujmú svojimi odpoveďami a motivačným listom. (Priateľské upozornenie: ak nepošleš životopis alebo pošleš len generický motivačný list, je veľmi pravdepodobné, že sa Ti ani neozveme.)


Nie si to ty, ale vieš o niekom?
* - V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Martinus, s.r.o. r. prostredníctvom stránky www.pridajsa.martinus.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
1