Brigáda v sklade a na expedícii v e-shope

Chceš vidieť náš centrálny sklad kníh v Martine aj naživo? A často? Teraz máš jedinečnú možnosť, lebo HĽADÁME BRIGÁDNIKOV, ktorí by nám pomohli s vybavovaním objednávok (práca v sklade, kompletizovanie objednávok) a expedovaním zásielok (kontrola objednávok, balenie a expedovanie zásielok).

Vieme ti sľúbiť fajn partiu ľudí, prácu na 8-12 hodín denne a v budúcnosti možnosť trvalého pracovného pomeru. Okrem férového ohodnotenia, ktoré sa odvíja od tvojho výkonu ti vieme tiež sľúbiť, že sa v predvianočnom období dobre postaráme aj o tvoje chuťové poháriky a nenecháme ťa hladným. Tvoj deň ti doslova „ubehne“ a nabeháš častokrát aj 8-12 km. Preto je práca vhodná pre každého fyzicky, manuálne a pohybovo zdatného, každého kto vie byť k dispozícii každý pracovný deň v týždni a podľa potreby aj počas víkendu. Ak si myslíš, že si to ty, ozvi sa nám. Tešíme sa na teba!


Nábor bude prebiehať od augusta do decembra 2017.


Ak si sa v tejto ponuke našiel/našla, prosím, pošli nám svoj motivačný list, v ktorom nás presvedčíš, že práve ty si vhodný kandidát/ka na pozíciu brigádnik. Prosím, všeobecný motivačný list, ktorý by “sadol” na akúkoľvek pracovnú ponuku, ani neposielaj. Radšej len krátko predstav sám seba a svoje skúsenosti. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov :-)


Nie si to ty, ale vieš o niekom?
* - V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Martinus.sk, s.r.o. a InHiro a.s. prostredníctvom stránky www.pridajsa.martinus.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
1