Čašník v kníhkaviarňach FOXFORD

Hľadáme nového kolegu pre naše bratislavské kníhkaviarne FOXFORD. Milý a stále vysmiaty človek, ktorý ani na sekundu nezaváha pri napĺňaní gastronomických zážitkov hostí, obsadí pozíciu čašník. .

Hľadáme niekoho, pre koho je úplne prirodzené každého hosťa srdečne pozdraviť. Hľadáme Teba, ak s úsmevom zvládneš nosiť podnos a mať pritom prehľad o rajóne a objednávkach. Hľadáme niekoho, kto vie ochotne poradiť hosťom. Niekoho, kto kávu úprimne miluje a rozumie jej. Budeš to práve Ty?

Aby si zvýšil/a svoje šance na prípadnom pohovore, určite by si mal/a vedieť, ako to funguje v gastre, čo znamená "lietať za barom niekoľko hodín", mať naozaj aspoň dvojročné relevantné skúsenosti s prácou za kávostrojom a dokázať svojou vášňou nainfikovať všetkých naokolo (kolegov aj zákazníkov).

Pokiaľ Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám životopis spolu s krátkym motivačným listom, v ktorom nám pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve Teba. Prosím, všeobecný motivačný list, ktorý by “sadol” na akúkoľvek pracovnú ponuku, ani neposielaj. Radšej len krátko predstav sám seba a svoje skúsenosti. ☺

V prípade veľkého počtu kandidátov budeme na telefonický alebo osobný pohovor pozývať iba vybraných ľudí, ktorí nás najviac zaujmú svojimi odpoveďami a motivačným listom. (Priateľské upozornenie: ak nepošleš životopis alebo pošleš len generický motivačný list, je veľmi pravdepodobné, že sa Ti ani neozveme.)

Vo svojom motivačnom liste prosím spomeň, či sa uchádzaš o brigádu, alebo o trvalý pracovný pomer.

Ak si dočítal/a tento inzerát až sem, spomínaný krátky motivačný list zakonči slovami "... a preto som pripravený/á prijať túto výzvu!" Budeme sa tešiť :)


Nie si to ty, ale vieš o niekom?
* - V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Martinus, s.r.o. a InHiro a.s. prostredníctvom stránky www.pridajsa.martinus.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
1