Čašník a barista v popradskom Foxforde

Hľadáme nových kolegov na dlhodobú brigádu pre našu kníhkaviareň FOXFORD v Poprade. Milý a stále vysmiaty človek, ktorý ani na sekundu nezaváha pri napĺňaní gastronomických zážitkov hostí, obsadí pozíciu čašník-barista.

Hľadáme niekoho, pre koho je úplne prirodzené každého hosťa srdečne pozdraviť. Hľadáme Teba, ak s úsmevom zvládneš vykúzliť chutnú kávu a nápoje, nosiť podnos a mať pritom prehľad o rajóne a objednávkach. Niekoho, kto kávu úprimne miluje a rozumie jej, nie niekoho, kto kávu iba pripravuje. Budeš to práve Ty?

Aby si zvýšil/a svoje šance na prípadnom pohovore, určite by si mal/a vedieť, ako to funguje v gastre, čo znamená "lietať za barom niekoľko hodín", mať naozaj aspoň dvojročné relevantné skúsenosti s prácou za kávostrojom a dokázať svojou vášňou nainfikovať všetkých naokolo (kolegov aj zákazníkov).

Pokiaľ Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám životopis spolu s krátkym motivačným listom na pridajsa.poprad@martinus.sk , v ktorom nám pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve Teba. Prosím, všeobecný motivačný list, ktorý by “sadol” na akúkoľvek pracovnú ponuku, ani neposielaj. Radšej len krátko predstav sám seba a svoje skúsenosti.

Nie si to ty, ale vieš o niekom?
1