Hľadáme nášho kulturistu
(HR manažér/ka)

V Martinuse sa snažíme robiť veci inak. S vášňou, pretože milujeme to, čo robíme. Ľudsky, pretože nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov i kolegov. S predsavzatím urobiť niečo navyše, aby bol život krajší. Máš chuť to robiť s nami? Tak čítaj ďalej!

Čo ťa u nás čaká?

Budeš pracovať na tom, aby sme vždy mali tých správnych ľudí na správnych stoličkách (alebo hoci aj tuli vakoch), vzdelávať a rozvíjať ich (pretože každý deň chceme byť o kúsok lepší), no zároveň nám pomáhať, aby sme nemali núdzu o ďalších skvelých záujemcov o prácu u nás. Budeš s nami tvoriť dobrý systém odmeňovania, milých benefitov pre našich ľudí, konštruktívneho hodnotenia i dávania vzájomnej spätnej väzby.

Môžeš vymýšľať a realizovať nápady, ako dosiahnuť, aby sa Martinusáci mali v práci ešte lepšie. Sem-tam budeš aj cestovať po našich pobočkách krížom-krážom, ale väčšinu času budeš tráviť na centrále v Martine alebo v kancelárii v Bratislave (podľa tvojho výberu). A v neposlednom rade, budeš držať ochrannú ruku nad tým najdôležitejším – našimi hodnotami a hľadať spôsoby, ako dosiahnuť, aby naša kultúra stále rástla.

Čím ťa Martinus odmení?

Budeš mať možnosť písať významné kapitoly príbehu Martinusu. Naše firemné benefity (celofirmné teambuildingy, odmeny rôzneho druhu, zľavy nielen na knihy, školenia a iné.) si budeš užívať a zároveň ich kreovať. Ocitneš sa v tíme, ktorý ťa povzbudí, aby si vydoloval(a) zo seba maximum a popri tom sa budeš častokrát dokonca baviť.

Zaujala ťa naša ponuka? Tak nám, prosím, na pridajsa@martinus.sk do 31.1.2018 pošli svoj životopis a motivačný list… no napokon, v tomto si profík ty, takže vieš, čo by si očakával/a od správneho kandidáta :-). Tešíme sa na teba!

PS: Chceš vedieť trochu viac, ako to u nás funguje? Pozri si náš interný dokument - Sprievodca Martinusáka, ktorý dostaneš aj po nástupe k nám.


* V zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Martinus.sk, s.r.o. a InHiro a.s. prostredníctvom stránky pridajsa.martinus.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
1