Junior barista

Pridaj sa k nám a spolu spravíme svet lepším miestom, v ktorom si každý nájde svoju šálku kávy a koláč pre každú situáciu. S čím by si mal prísť? S úsmevom, vášňou pre kávu, učenie a život. Ak prichádzaš z ďaleka, máme pre Teba aj strechu nad hlavou. Ak prichádzaš bez skúseností, podelíme sa o naše. Čím Ťa vybavíme na cestu životom? Kaviarenskými zručnosťami a vedomosťami všehodruhu. Naučíme Ťa chutne nastylovať koláč, kvalitne pripraviť kávu a aj ladne kráčať s plne naloženým plátom. V rámci interného vzdelávania pocvičíme nielen komunikáciu, tímovú spoluprácu, ale aj excel, Google Analytics, alebo si vyberieš rozvojové workshopy s koučom?

Prečo my? Podporujeme zodpovedný prístup k Tvojej budúcnosti. U nás pracuješ na zmluvu so všetkým, čo k tomu patrí. Okrem férového prístupu, pravidelnej výplaty a príjemného pracovného prostredia, Ti ponúkame vedomosti a zručnosti, ktoré Ti otvoria dvere nielen do gastrosveta. Si v období, kedy nevieš čo ďalej? Príď k nám.

Pokiaľ Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám životopis spolu s krátkym motivačným listom, v ktorom nám pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve Teba. Prosím, všeobecný motivačný list, ktorý by “sadol” na akúkoľvek pracovnú ponuku, ani neposielaj. Radšej len krátko predstav sám seba a svoje skúsenosti. ☺

V prípade veľkého počtu kandidátov budeme na telefonický alebo osobný pohovor pozývať iba vybraných ľudí, ktorí nás najviac zaujmú svojimi odpoveďami a motivačným listom. (Priateľské upozornenie: ak nepošleš životopis alebo pošleš len generický motivačný list, je veľmi pravdepodobné, že sa Ti ani neozveme.)


Nie si to ty, ale vieš o niekom?
* - V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Martinus, s.r.o. a InHiro a.s. prostredníctvom stránky www.pridajsa.martinus.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
1