Kaviarnik - bývaj, pracuj, rozvíjaj sa s FOXFORDom!

Pridaj sa k nám a spolu spravíme svet lepším miestom, v ktorom si každý nájde svoju šálku kávy a koláč pre krajší deň.

  • ponúkame férový prístup, pravidelnú výplatu a príjemné pracovné prostredie kníhkaviarne
  • budujeme kolektív s úsmevom, vášňou pre kávu, učenie a život
  • ak prichádzaš z ďaleka, máme pre teba aj strechu nad hlavou
  • ak prichádzaš bez skúseností, radi sa podelíme o tie naše
Čím ťa vybavíme na profesionálnu cestu?

  • odovzdáme ti zásadné kaviarenské vedomosti a zručnosti
  • naučíme ťa chutne nastylovať koláč, kvalitne pripraviť kávu alebo ladne kráčať s plne naloženým plátom
  • v rámci interného vzdelávania pocvičíme nielen komunikáciu, tímovú spoluprácu, ale aj Excel, Google Analytics... alebo si vyberieš rozvojové workshopy s koučom?

Prečo my?

  • podporujeme zodpovedný prístup k tvojej budúcnosti, u nás pracuješ na zmluvu so všetkým, čo k tomu patrí
  • servírujeme vedomosti a zručnosti, ktoré ti otvoria dvere nielen do gastrosveta

Keď ťa naša ponuka zaujala, pošli nám životopis spolu s krátkym motivačným listom, v ktorom nám pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve Teba. Prosíme, všeobecný motivačný list, ktorý by „sadol“ na akúkoľvek pracovnú ponuku na svete, nečítame radi :-) Radšej len krátko predstav sám seba a svoje skúsenosti. Tešíme sa na teba!

V prípade veľkého počtu kandidátov budeme na telefonický alebo osobný pohovor pozývať iba vybraných ľudí, ktorí nás najviac zaujmú svojimi odpoveďami a motivačným listom. (Priateľské upozornenie: ak nepošleš životopis alebo pošleš len generický motivačný list, je veľmi pravdepodobné, že sa Ti ani neozveme.)


Nie si to ty, ale vieš o niekom?
* - V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Martinus, s.r.o. a InHiro a.s. prostredníctvom stránky www.pridajsa.martinus.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
1