Martinus hľadá kníhkupca a čašníka do Bratislavy!

Milí Martinusáci, hľadáme k nám ďalšie posily, tentokrát na pozíciu kníhkupca-čašníka do našej kníhkaviarne v OC Cubicon v Bratislave. Hľadáme niekoho, kto rád pomôže zákazníkom vybrať vhodnú knihu a niekoho, kto bude vedieť poradiť aj s výberom kávy, či koláča a zastreší fungovanie kaviarne.

Našiel si sa v troch otázkach vpravo? Si naviac priateľský, komunikatívny a zvládaš rozhovor v angličtine?

Rád pracuješ v príjemnom kolektíve, ale nezaskočí ťa ani keď máš úlohu dokončiť sám? Darmo, asi si náš človek!

Čo bude patriť k tvojim úlohám?

Denne budeš komunikovať so zákazníkmi, aby vždy našli to, po čo si do kníhkupectva prišli, aj keď to bude úsmev pre krajší deň.

Budeš medzi prvými, kto príde do kontaktu s novým tovarom a tvojou úlohou bude spracovať ho a vystaviť v kníhkupectve tak, aby si našiel cestu k svojim čitateľom.

Očakávame, že si budeš každodenne budovať prehľad o novinkách a zaujímavých knihách naprieč žánrami.

Trpezlivo pomôžeš našim zákazníkom s riešením ich reklamácií.

A keďže nás bolí pohľad na rozhádzané knihy, budeš aj jeden z hrdinov, ktorý ich zachráni a uloží v kníhkupectve na správne miesto.

Postaráš sa o objednávky hostí v kníhkaviarni, aby u nás neostali hladní a smädní :-)

Budeš mať v merku suroviny a poriadok za barom, aby bolo všetkých dobrôt dostatok.

Pokiaľ Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám životopis spolu s krátkym motivačným listom, v ktorom nám pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve Teba.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Ak si dočítal/a tento inzerát až sem, spomínaný krátky motivačný list zakonči slovami "... a preto som pripravený/á stať sa knižko-kaviarenským hrdinom!" Budeme sa tešiť :)


Nie si to ty, ale vieš o niekom?
* - V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Martinus.sk, s.r.o. a InHiro a.s. prostredníctvom stránky www.pridajsa.martinus.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
1