Martinus.sk hľadá kníhkupcov!

Milí Martinusáci, hľadáme k nám ďalšie posily, tentokrát na pozíciu kníhkupca na trvalý pracovný pomer a kníhkupca brigádnika do nášho kníhkupectva v OC Cubicon v Bratislave.

Našiel si sa v troch otázkach vpravo? Si naviac priateľský, komunikatívny a zvládaš rozhovor v angličtine na ľubovoľnú tému?

Rád pracuješ v príjemnom kolektíve, ale nezaskočí ťa ani keď máš úlohu dokončiť sám? Tykáš si s outlookom, wordom, excelom a pri pomyslení na prácu s pokladňou ťa neobleje studený pot? Darmo, asi si náš človek!

Čo bude patriť k tvojim úlohám?

Denne budeš komunikovať so zákazníkmi, aby vždy našli to, po čo si do kníhkupectva prišli, aj keď to bude úsmev pre krajší deň.

Budeš medzi prvými, kto príde do kontaktu s novým tovarom a tvojou úlohou bude spracovať ho a vystaviť v kníhkupectve tak, aby si našiel cestu k svojim čitateľom.

Očakávame, že si budeš každodenne budovať prehľad o novinkách a zaujímavých knihách naprieč žánrami.

Trpezlivo pomôžeš našim zákazníkom s riešením ich reklamácií.

A keďže nás bolí pohľad na rozhádzané knihy, budeš aj jeden z hrdinov, ktorý ich zachráni a uloží v kníhkupectve na správne miesto.

Svoj motivačný list nám pošli spolu so životopisom do 28. februára na pridajsa.cubicon@martinus.sk a do predmetu uveď pozíciu Kníhkupec - Cubicon.

Nie si to ty, ale vieš o niekom?
1