Martinus v Žiline hľadá Kníhkupca

Milí Martinusáci, do nášho kníhkupectva v Žiline hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na trvalý pracovný pomer na pozíciu Kníhkupec.

Našiel si sa v troch otázkach vpravo? Si naviac priateľský, komunikatívny a zvládaš rozhovor v angličtine na ľubovoľnú tému? Rád pracuješ v príjemnom kolektíve, ale nezaskočí ťa ani keď máš úlohu dokončiť sám? Tykáš si s Outlookom, Wordom, Excelom a pri pomyslení na prácu s pokladňou ťa neobleje studený pot? Darmo, asi si náš človek!

Čo bude patriť k tvojim úlohám?

  • budeš denne komunikovať so zákazníkmi, aby vždy našli to, po čo si do kníhkupectva prišli, aj keď to bude úsmev pre krajší deň.
  • budeš medzi prvými, kto príde do kontaktu s novým tovarom a tvojou úlohou bude spracovať ho a vystaviť v kníhkupectve tak, aby si našiel cestu k svojim čitateľom.
  • budeš si budovať prehľad o novinkách a zaujímavých knihách naprieč žánrami.
  • budeš trpezlivo pomáhať našim zákazníkom s riešením ich reklamácií.
  • a keďže nás bolí pohľad na rozhádzané knihy, budeš aj jeden z hrdinov, ktorý ich zachráni a uloží v kníhkupectve na správne miesto.

Hľadáme človeka s plným nasadením ... na plný úväzok! :)

Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám životopis spolu s krátkym motivačným listom, v ktorom nám pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve Teba. Všeobecný motivačný list, ktorý by “sadol” na akúkoľvek pracovnú ponuku ani neposielaj. Radšej len krátko predstav sám seba a svoje skúsenosti. (V motivačnom liste prosím uveď, či máš záujem o plný alebo skrátený úväzok).

V prípade veľkého počtu kandidátov budeme na telefonický alebo osobný pohovor pozývať iba vybraných uchádzačov, ktorí nás najviac zaujmú svojimi odpoveďami a motivačným listom.

Ak si dočítal/a tento inzerát až sem, spomínaný motivačný list zakonči slovami "... a preto som pripravený/á prijať túto výzvu!"

Budeme sa tešiť :-)


* - V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Martinus, s.r.o. prostredníctvom stránky www.pridajsa.martinus.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
1