Martinus hľadá manažéra/manažérku do Banskej Bystrice!

Keďže termín otvorenia nášho najnovšieho prírastku do kníhkupeckej rodiny sa nezadržateľne blíži, hľadáme k nám nového kolegu či kolegyňu na pozíciu Manažér kníhkupectva.

Hľadáme energického človeka, v ktorom sa skĺbi nadšenie pre prácu s ľuďmi, vzťah ku knihám a osobnosť silného lídra. Ak máš navyše bohaté (aspoň 2 ročné) skúsenosti s vedením tímu, si náš človek!

Ďalším predpokladom, ktorý ti uľahčí cestu k tejto pracovnej pozícii je ukončený minimálne 1. stupeň vysokoškolského vzdelania.

Komunikatívnosť, precíznosť a samostatnosť sú vlastnosti, ktoré nemôžu vo výbave nášho nového kolegu rovnako chýbať. Tiež oceníme silný pro-zákaznícky prístup, zmysel pre zodpovednosť a organizačné zručnosti.

Čo bude patriť k tvojim úlohám?

Ako manažér kníhkupectva budeš zastrešovať jeho kompletný chod a budeš:

  • riadiť, hodnotiť a motivovať kolektív zamestnancov (10-15),
  • vytvárať pozitívnu atmosféru a vzťah so zákazníkmi,
  • starať sa o celkový vzhľad predajne a dobrý výber kníh,
  • zabezpečovať komunikáciu s dodávateľmi,
  • realizovať marketingové kampane a hľadať ďalšie príležitosti na zvýšenie predaja,
  • plánovať a spracúvať dochádzku a poskytovať ostatné podklady Ekonomickému a Personálnemu oddeleniu,
  • vyhodnocovať výsledky predaja.

Ak si sa v tejto ponuke našiel/našla, prosím, pošli nám svoj motivačný list, v ktorom nás presvedčíš, že práve ty si vhodný kandidát/ka na pozíciu Manažér kníhkupectva. Motivačný list spolu so životopisom pošli do konca júla cez tento formulár. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov :-)


Nie si to ty, ale vieš o niekom?
* - V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Martinus, s.r.o. a InHiro a.s. prostredníctvom stránky www.pridajsa.martinus.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
1