Martinus.sk hľadá manažéra/ku kaviarne

Do našej najväčšej kníhkaviarne v Bratislave hľadáme šikovnú kolegyňu či kolegu na pozíciu Manažér kaviarne. Hľadáme teba, človeka, v ktorom sa skĺbi nadšenie pre prácu s ľuďmi, vášeň pre kvalitné gastro a gény prirodzeného lídra.

Ak si túžil manažovať miesto, kam človek príde za vôňou dobrej knihy a kávy, rozmaznávaním svojich chuťových pohárikov, a zároveň si príde vyzdvihnúť úsmev pre krajší deň, máme pre teba ideálnu prácu.

Čo bude patriť k tvojim úlohám?

Ako manažér kníhkaviarne zastrešíš kompletný chod kaviarne Foxford na Obchodnej ulici v Bratislave a na dennej báze budeš:

  • vytvárať pozitívnu atmosféru, vzťah s našimi hosťami a dohliadať na ich spokojnosť
  • zastrešovať výber, riadenie a hodnotenie veľkého tímu zamestnancov (30-35) vrátane spracúvania dochádzky a poskytovania podkladov pre ekonomické i personálne oddelenie
  • zna dennej báze „dealovať“ s ľuďmi a hľadať nemožné riešenia
  • starať sa o celkový vzhľad kaviarne, dobrý výber a kvalitu jedál a nápojov
  • pravidelne vyhodnocovať výsledky predaja
  • koordinovať spoluprácu s kolegami z kníhkupectva
  • dohliadať nad objednávaním tovaru pre kaviareň a zabezpečovať komunikáciu s dodávateľmi
  • zodpovedať za správnosť účtovných podkladov
  • dozerať na dodržiavanie HACCP zásad
  • realizovať marketingové kampane a hľadať ďalšie príležitosti na zvýšenie predaja

Nevyhnutnou podmienkou pre prácu manažéra kaviarne je minimálne 2-ročná skúsenosť s vedením väčšieho tímu ľudí.

Do tímu hľadáme zodpovedného, samostatného a proaktívneho kolegu, ktorý rozpozná chuť kvalitnej kávy! Mal by si byť schopný nielen manažovať a motivovať svojich kolegov, ale ustriehnuť si a flexibilne reagovať na všetky úlohy súvisiace s chodom kaviarne.

Okrem knižiek a ich čítania v pohodlnom gauči by ťa určite malo zaujímať aj gastro, a to viac ako len pri príjemnom posedení v bistre. Znalosť základných rozdielov v druhoch kávy je takisto niečo, s čím by si nemal mať problém.

Ak si sa v tejto ponuke našiel, prosím pošli nám svoj motivačný list, v ktorom nás presvedčíš, že práve ty si vhodný kandidát na pozíciu Manažér kaviarne. Pripoj k nemu aj svoj životopis. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.


Nie si to ty, ale vieš o niekom?
* - V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Martinus, s.r.o. a InHiro a.s. prostredníctvom stránky www.pridajsa.martinus.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
1