Martinus hľadá manažéra/ku kníhkupectva v Nitre

V Martinuse sa snažíme robiť veci inak. S vášňou, pretože milujeme to, čo robíme. Ľudsky, pretože nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov i kolegov. S predsavzatím urobiť niečo navyše, aby bol život krajší.

Aj preto do nášho kníhkupectva v Nitre hľadáme šikovného kolegu či kolegyňu na pozíciu Manažér kníhkupectva, v ktorého osobnosti sa skĺbi nadšenie a láska ku knihám so schopnosťami silného lídra a skúsenosťami s vedením tímu.

Čo bude patriť k tvojim úlohám?

Ako manažér kníhkupectva zastrešíš kompletné fungovanie predajne a budeš:

  • koordinovať, hodnotiť a motivovať tím (15 zamestnancov),
  • zabezpečovať komunikáciu s dodávateľmi,
  • riadiť marketing predajne,
  • pripravovať podklady pre ekonomické oddelenie,
  • vyhodnocovať dosiahnuté výsledky predaja,
  • starať sa o celkový vzhľad predajne a dobrý výber kníh.

Informácie o výberovom konaní

Zaujala ťa naša ponuka? Pošli nám prosím životopis a motivačný list, v ktorom nás presvedčíš, že práve ty si vhodný kandidát na pozíciu manažéra kníhkupectva. Priateľské upozornenie: motivačný list, ktorý by pasoval na každú pozíciu ani neposielaj. Radšej nám úprimne napíš prečo Ty? Prečo Martinus? Prečo vedenie tímu?

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.


* - V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Martinus, s.r.o. prostredníctvom stránky www.pridajsa.martinus.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
1