Martinus hľadá manažéra kníhkaviarne v Poprade!

Do našej kníhkaviarne v Poprade hľadáme šikovného manažéra! Hľadáme teba, človeka, v ktorom sa skĺbi vášeň pre knihy, kvalitné gastro a gény prirodzeného lídra.

Ak si túžil manažovať miesto, kam človek príde za vôňou dobrej knihy, rozmaznávaním svojich chuťových pohárikov, a zároveň si príde vyzdvihnúť úsmev pre krajší deň, máme pre teba ideálnu prácu.

Čo sú základné predpoklady
pre túto pozíciu?

Nevyhnutnou podmienkou pre prácu manažéra kníhkaviarne je minimálne 2-ročná skúsenosť s vedením väčšieho tímu ľudí.

V balíku tvojich schopností musíme nájsť tiež komunikatívnosť, samostatnosť, silný pro-zákaznícky prístup, zmysel pre zodpovednosť a detail, organizačné zručnosti.

Okrem knižiek a ich čítania v pohodlnom gauči by ťa určite malo zaujímať aj gastro, a to viac ako len pri príjemnom posedení v bistre. Znalosť základných rozdielov v druhoch kávy je takisto niečo, s čím by si nemal mať problém.

Ku každodennej práci potrebuješ tiež angličtinu na pokročilej úrovni, iné jazyky sú výhodou.

Čo bude patriť k tvojim úlohám?

Ako manažér kníhkaviarne zastrešíš kompletný chod kníhkupectva aj kaviarne, na dennej báze budeš:

 • vytvárať pozitívnu atmosféru, vzťah so zákazníkmi a našimi hosťami a dohliadať na ich spokojnosť
 • starať sa o celkový vzhľad kníhkupectva a kaviarne, dobrý výber kníh a kvalitu jedál a nápojov
 • zastrešovať výber, riadenie a hodnotenie tímu zamestnancov vrátane spracúvania dochádzky a poskytovania podkladov pre ekonomické i personálne oddelenie
 • objednávať tovar pre kaviareň aj kníhkupectvo
 • zabezpečovať komunikáciu s dodávateľmi
 • zodpovedať za správnosť účtovných podkladov
 • dozerať na dodržiavanie HACCP zásadv
 • realizovať marketingové kampane a hľadať ďalšie príležitosti na zvýšenie predaja
 • Zaujali sme ťa? Pošli nám tvoj životopis a motivačný list do 15.6.2017 cez tento formulár. a do predmetu uveď pozíciu Manažér kníhkaviarne PP

  Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov :-)

Nie si to ty, ale vieš o niekom?
* - V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Martinus, s.r.o. a InHiro a.s. prostredníctvom stránky www.pridajsa.martinus.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
1