Hľadáme PPC špecialistu v Martinuse

V Martinuse sa snažíme robiť veci inak. S vášňou, pretože milujeme to, čo robíme. Ľudsky, pretože nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov i kolegov. S predsavzatím urobiť niečo navyše, aby bol život krajší.

Čo ťa u nás čaká?

Získaš priestor pre zdokonalenie sa v spravovaní PPC kampaní (Google AdWords, Facebook) a cenné skúsenosti v oblasti výkonnostného marketingu. Budeš tvoriť kvalitné reklamné texty a spolupodieľať sa tak na napredovaní Martinusu. Budeš mať príležitosť pohrať sa s dátami a analýzami, šancu prichádzať s novými nápadmi a projektami… možnosti sú nekonečné.

Čím ťa Martinus odmení?

Nemusíš mať za sebou 10 rokov praxe. Môžeš byť pokojne študent vysokej školy so slabosťou pre dáta a nadšením pre online marketing. Očakávame však, že základy PPC máš solídne zvládnuté a skôr sa chceš z bežných administrátorských rozhraní pozrieť na vec do hĺbky v kontexte fungovania celej firmy.

Tvoje nadšenie pre nastavovanie kampaní a čísla nesmie stáť v ceste tvojej schopnosti pozrieť sa na veci zo strany zákazníka. Hľadáme správneho človeka do skvelého tímu, ktorému nechýbajú dobré komunikačné schopnosti a priateľský prístup.

Ak si sa v predchádzajúcich riadkoch našiel a hľadáš miesto, kde naplno využiješ svoje skúsenosti, kde dostaneš dôveru a zodpovedné úlohy, kde budeš spolupracovať s rovnako šikovnými a zapálenými kolegami, chceme sa s tebou stretnúť.

Ukáž nám, ako rozmýšľaš!

Pošli nám svoje CV s motivačným listom, kde nám stručne predstavíš seba a svoje dôvody, prečo práve Martinus. Aby si to mal od začiatku zaujímavé, ukáž nám ako rozmýšľaš! Uveď jeden dobrý príklad využívania PPC v rámci slovenského trhu a jeden zlý príklad s tvojimi odporúčaniami na vylepšenia. Všetko pošli do 28.2.2018 na pridajsa@martinus.sk. Do predmetu správy napíš „PPC špecialista“. Po tomto termíne sa pustíme do čítania a vyhodnocovania žiadostí a začneme kontaktovať vybraných uchádzačov. Tešíme sa na teba!


* V zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Martinus.sk, s.r.o. a InHiro a.s. prostredníctvom stránky pridajsa.martinus.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
1