Prípravár/Kuchtík: Profesor lahôdkológie

Do našich kníhkaviarní FOXFORD v Bratislave hľadáme šikovných kolegov, ktorí budú našim zákazníkom s dobrým jedlom a kávou radi servírovať aj úsmev pre krajší deň. Hľadáme vás, ktorí sa ani v bežnom živote neuspokojíte s priemerom, radi sa učíte a posúvate hranice služieb v gastre. Ak miluješ prípravu jedla a nápojov a detail považuješ za veľmi dôležitý, budeš výborný prípravár.

Ako by vyzerala Tvoja pracovná náplň?

Budeš mať zodpovednosť za servírovanie chutných koláčov, dotváranie malých jedál a prípravu skvelých limonád ako aj zodpovednosť za naskladnenie chladničiek a vitrín našimi chutnými produktami.

Ak si sa v tejto ponuke našiel/našla, prosím, pošli nám svoj motivačný list, v ktorom nás presvedčíš, že práve ty si vhodný kandidát/ka na pozíciu Pracovník pre prípravu a výdaj jedál. Motivačný list spolu so životopisom pošli do konca augusta. Prosím, všeobecný motivačný list, ktorý by “sadol” na akúkoľvek pracovnú ponuku, ani neposielaj. Radšej len krátko predstav sám seba a svoje skúsenosti. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov :-)


Nie si to ty, ale vieš o niekom?
* - V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Martinus, s.r.o. a InHiro a.s. prostredníctvom stránky www.pridajsa.martinus.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
1